פסטיבל הגוף והרי החדשות

✩ כל העדכונים לקראת ה18-19 בנובמבר ✩ רשימת מורים באוויר ✩ לו"ז כללי ועוד
לפני כל המילים, נגיד שכל הפרטים וכרטיסים באתר שלנו – WWW.BODYFEST.CO.IL
ואז נמשיך, אז ככה:
פסטיבל הגוף, מגיע לפעם השישית שלו, אחרי 3 שנות הפסקה, ב18-19 בנובמבר, שישי שבת, ביפו מול הים. זה אומר, בעוד שלושה וחצי שבועות נכון לכתיבת שורות אלו. אנחנו חוזרים לרקוד.
אנחנו שמחים לבשר שהייתה לנו התחלה מאוד טובה וניכרת התרגשות באוויר לקראת הפסטיבל, לפני כמה ימים הסתיימה פעימת הכרטיסים הראשונה לפסטיבל, עם גל גדול של מצטרפות ומצטרפים, קנו כבר לא מעט כרטיסים, ועל זה אנחנו רוצים להגיד קודם כל תודה, מרגש לחזור אחרי שלוש שנים ולקלוט שבאמת התגעגעו אלייך ? הפסטיבל מוסר שגם הוא התגעגע.
☆ עברנו לפעימת הכרטיסים השנייה, עם כמות מוגבלת של כרטיסים מוזלים בה לפסטיבל, ממליצים לא לחכות עם זה ולהתכרטס בהקדם, לפני שעוברים לפעימה הבאה.
✩ רשימת המורים הכמעט מלאה שלנו כבר פורסמה, באתר וכאן בפייסבוק, יש לנו נבחרת אדירה ומרגשת של מורים בכירים ובכירות במגוון רחב סגנונות, שיטות, טכניקות, מאוד שמחים על כל מי שאיתנו, את הרשימה המלאה, כולל טקסטים עליהם תוכלו למצוא באתר שלנו, תוכלו לראות מי מלמד מה וכו'.
גאים מאוד בנבחרת של באדיפסט ומתרגשים לקראתה. כנסו לעמוד המנחים והסדנאות באתר ותהנו מההעמקה במי מגיע ומה קורה.
✩ לוח זמנים כללי, העלנו עמוד לוח זמנים כללי, על מנת שיעשה לכם סדר בהתרחשות ובלו"ז שאנחנו בונים השנה בפסטיבל. זה ייתן לכם סיפור מסגרת ותבינו מי ומה.
נגיד שבימים אלו אנחנו משבצים את לוח הזמנים והוא יעלה לכאן ממש בימים הקרובים, הוא כמובן יורכב מרשימת המורים והסגנונות שכבר פרסמנו. עד אז יש לכם לוח זמנים כללי.
כאמור כל הפרטים הללו ועוד באתר שלנו כאן > WWW.BODYFEST.CO.IL
מתרגשים מאוד לחזור אחרי 3 שנים, מרגיש לנו שהמרכז הערבי יהודי ביפו, על אולמותיו הרחבים והמעולים הוא בית מושלם לפסטיבל, שמחים מאוד להגיע לעיר הגדולה, היכן שכביכול כולם נמצאים ולהתכנס ליומיים מלאים של ריקוד ותנועה ממש בעוד רגע.
התגעגענו לכינוס המיוחד שלנו,
והנה הוא מגיע.
עדכנו חברות וחברים,
נתראה בעוד רגע.
✩ פסטיבל הגוף #6 – BODYFEST ✩
גוף – ריקוד – תנועה – מחול – קהילה
18-19 בנובמבר 2022 ✩ שישי שבת
מרכז ערבי יהודי ✩ יפו מול הים

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהבחזרה לחנות