המניפסט

המניפסט של Body-Fest

בלב ליבו של הפסטיבל הזה יושבת האמונה שכל אחד ואחת יכולים לרקוד, שכולנו נועדנו לרקוד, לא משנה אם בכלל יש ניסיון או לא, יש לו או לה גוף, הגוף נועד לזוז, להתבטא, להתחבר. הגוף שלנו נועד לרקוד. לדבר את השפה שלו. זאת אחת המתנות שלו.

משחר האנושות, ריקוד תמיד היה שם, כשער אמצעי חיבור בין האדם לעצמו ולאלוהי, לאחד, כדרך ביטוי והבעה, כאמנות, ככלי תקשורת, כשער לאקסטזה ולהתעלות, עם המוזיקה או בלעדיה או כאמצעי תרפיה וריפוי.

אינסוף שיטות, דרכים, זרמים, טכניקות, גישות, נולדו לאורך ההיסטוריה, כשלאחרונה כמו ברנסאנס גדול נולדים עוד ועוד זרמים ושיטות המשלבים בין מזרח ומערב או בין גישות שונות נוספות, או פשוט נולדות כאלו חדשות.

הפסטיבל הזה, הוא הפסטיבל של הגוף, הגוף האנושי, הבית שלנו, על כל מה שנוצר סביבו ודרכו, אנחנו רוצים לתת לכמה שיותר דברים מקום, ככה שכשתגיעו לפסטיבל שלנו ותשוטטו לכם, תוכלו לבחור, להתנסות, לחוות. תזרמו לקראת מה שיקרא לכם ויתאים לכם. תתנו לגוף להוביל.

אנחנו רוצים לתת את הבמה ליוצרים, אמנים ומנחים מובילים, ליצור מרחב משותף שכולו מוקדש לגוף, מרחב בו לכמה ימים אנחנו מתכנסים וחיים ורוקדים ביחד, מדברים את השפה של הגוף. משאירים לרגע את השגרה והחיים היום יומיים שלנו מאחור ומתמסרים אל התנועה שמגיעה.

מקום בו תוכלו לרקוד מה שבא לכם, איך שבא לכם, בדרך שלכם, את הדרך שלכם, לבד, או ביחד, לעוף עם הגוף אל תוך החופש.

בואו לרקוד את הריקוד שלכם.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהבחזרה לחנות